İletişim Bilgilerimiz

  • İnkılap Mah. Küçüksu Cd. 105/A, 34768 Ümraniye/İstanbul
  • (0216) 632 66 60
  • info@bisod.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:00 - 17:00

E-Ticaret Danışmanlığı

E ticaret seo danışmanlığı hizmeti ile dijital satış stratejeleri ile internet satışlarını arttırabilirsiniz. E-ticaret artık en çok tercih edilen dijital pazarlama kanalları arasında yer alıyor. Dünyanın değişmesi ve teknolojik yenilikler ile beraber artık markalar, işletmeler internet satışlarına yöneliyor. Kullanıcıların internet alışverişini tercih etmesi bu alana daha fazla yönelim olmasını sağlıyor. Ancak her e-ticaret sitesi elbette ki kazanç elde etmek için teknik destek almalıdır. Bu destek çalışmalarından biri de e-ticaret seo çalışması olarak biliniyor. Birden fazla e-ticaret sitesi ve rakip siteler de arama motorlarında yer aldığı için, hedef kitlenizin sizin e-ticaret sitenize daha hızlı ulaşması, kazançlarınızı arttırmaya yönelik artı sağlaması için e-ticaret seo çalışmaları konusunda siz de destek alabilirsiniz. "Bisod Bilgisayar Endüstriyel ve Profesyonel Yazılımlar" firması olarak en iyi seo hizmetini sağlıyor ve sizin hedeflediğiniz noktaya daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Peki, genel olarak e-ticaret seo çalışması nasıl yapılmalıdır? E-ticaret sitelerinin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Değişen ve gelişen dünyayla beraber artık markalar, kurumlar, işletmeler dijital ortamlarda da yer almaya önem vermeye başladı. Pek çok sektörde özellikle satış ve ticaret bazlı sektörlerde her gün yeni e-ticaret girişimleri yapılıyor. Sektörlere göre dağılımlara bakınca dijital ortamda da rekabetin çok büyük olduğunu görmek mümkünüdür. Özellikle de e-ticaret siteleri için rekabetin diğerlerine göre daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada e-ticarette rakiplerin önüne geçebilmenin en iyi yollarından biri SEO çalışmalarıdır. E ticaret seo fiyatları satılacak ürüne aranma hacmine ve anahtar kelimelerin rekabet gücü gibi kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden size en uygun e ticaret SEO paketleri satın alabilirsiniz. E ticaret seo danışmanlığı hizmeti ile Google arama motorunda ilk sıralarda çıkarak E-ticaret sipariş sayınızı arttırın! E-ticaret SEO danışmanlık ajansı "Bisod Bilgisayar Endüstriyel ve Profesyonel Yazılımlar" ile çalışarak ticaret hacminizi büyütmeye ne dersiniz? Peki, e-ticaret siteleri için SEO çalışmaları neden bu kadar önemlidir? Yapılmazsa ne olur? Merak ettiğiniz tüm bu soruların ayrıntılı yanıtlarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

E-Ticaret SEO danışmanlığı hizmeti sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz. E-ticaret sitelerinin sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor Bu artış dijital ortamda oluşan rekabetin de artmasına zemin oluyor. Bu noktada atık tüm e-ticaret siteleri için öne çıkma, marka olmak için teknik çalışmaların desteği de kaçınılmaz oluyor. E-ticaret sitelerinde oluşan rekabetin galibi olmak için en etkili yok SEO çalışmalarıdır. SEO çalışmaları sayesinde mevcut e-ticaret siteniz rakiplerinizin önüne geçebilir, satışları artabilir ve en önemlisi de ekstra reklam masrafı yapmadan marka haline bile gelebilir. Peki, E-ticaret SEO teknikleri nelerdir? Hangi teknikler uygulanmalıdır? E-ticaret SEO çalışması ile siteniz nasıl her zaman ön plana çıkar? "Bisod Bilgisayar Endüstriyel ve Profesyonel Yazılımlar" firması olarak yılların tecrübesiyle merak ettiğiniz tüm bu soruları ayrıntılı olarak yanıtladık.

E-ticaret SEO nedir ve neden yapılmalıdır?
E-ticaret sitelerinde SEO çalışmalarının neden önemli olduğunu anlamak için öncelikle SEO kavramını ve avantajlarını iyi anlamak gerekiyor. Bu noktada SEO en yalın tanımıyla arama motoru optimizasyonudur. Yani bir diğer deyişle sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Bunun yanı sıra daha pek çok avantajı olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. E-ticaret siteleri ve diğer siteler için SEO çalışmalarının bazı avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

Arama motorlarında en üst sırada yer almayı sağlar.
Hedef kitlenin siteye daha kolay ulaşmasını destekler.
Hedef kitle trafiğini arttırmayı sağlar.
E-ticarette sitenin görünür olmasını ve dolayısıyla da aynı oranda satışların artmasını destekler.
Marka bilinirliğini ekstra bir reklam masrafı olmadan sağlar.
Müşterilerin gözünde güven veren bir site ya da e-ticaret sitesi olmasını sağlar.
Sitenin sürekli aktif trafik almasını destekler.

Kısacası bir e-ticaret sitesinin marka haline gelmesi için gerekli olan tüm unsurları SEO çalışmalarıyla elde etmek mümkündür. Tabi bu noktada önemli olan bir diğer detay ise SEO çalışması için hizmet alacağınız firmanın ne denli profesyonel olduğudur. Çünkü bu tarz çalışmalar deneyim ve teknik bilgi gerektirir. "Bisod Bilgisayar Endüstriyel ve Profesyonel Yazılımlar" firması olarak yıllardır sayısız SEO çalışmasıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Hemen iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret seo çalışmasının avantajları nelerdir?
E-ticaret için seo çalışması olmazsa olmazlar arasında yer alıyor demek yanlış olmayacaktır. Çünkü her sektörün müşteri kitlesi genel olarak uzun süre sitelerde gezmek yerine, arama motorlarının en süt sıralarında yer alan siteleri tercih ediyor. SEO çalışmaları da tam da bu noktada büyü bir avantaj sağlayarak, en süt sırada yer almanızı hedefliyor. İyi bir seo çalışması için;

Rakip analizi yapılması gerekiyor.
E-ticaret sitesinde yer alan ürünler için doğru anahtar kelimeler kullanılması gerekiyor.
Sitenin açılış hızı oldukça yüksek olmalıdır.
Kullanıcı açısından sade ve yalın bir tema kullanılmalıdır.
Siteniz mobil uyumlu olmalıdır.
Görsellerin ve sitede yer alan içeriklerin tamam optimize edilmesi ve özgün olması gerekiyor.
404 sayfalarının tespit edilmesi de gerekiyor.

Tüm bu detaylara dikkat edilerek e-ticaret sitenizin daha da gelişmesine destek olabilirsiniz. Bu da yalnızca kaliteli ve profesyonel seo çalışmaları ile mümkün olacaktır.

E-ticaret SEO çalışmalarında dikkat edilmesi gerekenler
E-ticaret SEO çalışmaları yapacaklar için bazı teknik detaylardan bahsettik. Bu teknik detayları dikkate alarak SEO çalışmasının daha olumlu sonuç vermesini kolayca sağlayabilirsiniz. Peki, E-ticaret SEO teknikleri nelerdir hemen birlikte kısaca göz atalım;

E-ticaret sitenizi henüz kurarken bile dikkat etmelisiniz; Etkili ve ön plana çıkan, SEO çalışmalarına her zaman olumlu sonuç veren bir e-ticaret sitesi için isim arayışında bile bazı teknik detayları dikkate almanız büyük önem taşıyor. Sitenizin isminde, kod yapısına kadar hatta URL detayları bile SEO çalışmaları için oldukça önemlidir.
Sitenizin hızlı olmasına önem vermelisiniz; E-ticaret sitenizin hızlı olmasına dikkat edin. Çünkü sitenizin hızlı olması kullanıcıların siteyi ziyaret etmesini de sağlayacaktır.
Müşteri dönüşleri çok önemli; Müşterilerinizin ve site kullanıcılarının dönüşlerini, yorum ve şikâyetlerini dikkate alarak çalışmalarınızı analiz etmeyi ihmal etmeyin.
Sosyal medyayı etkin kullanmak önemli; Görünür olmak, sitenizi arama motorlarının üst sıralarına çekmek için belki de en önemli noktalardan biri sosyal medyayı markanız için aktif olarak kullanmanız olacaktır.
SEO raporlarını es geçmeyin; Son aşamada düzenli SEO raporları almayı ihmal etmeyin. Sitenin hızı, anahtar kelimeler,etiketler,başlık ve görseller gibi her detayı analiz etmeniz faydalı olacaktır.

E-ticaret seo çalışması fiyatları
SEO çalışmaları için fiyatlar tamamen değişkenlik gösteriyor. Sitenizin durumu ve sizin talepleriniz doğrultusunda gerekli analizler tarafımızca yapıldıktan sonra, en uygun fiyat tekliflerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.