İletişim Bilgilerimiz

  • İnkılap Mah. Küçüksu Cd. 105/A, 34768 Ümraniye/İstanbul
  • (0216) 632 66 60
  • info@bisod.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 08:00 - 17:00

Bitdefender

Bitdefender

Dünya çapında milyonlarca bilgisayar kullanıcısı internette gezinirken, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasıda zararlı yazılımlarave gizlilik işgalcilerine karşı Bitdefender Antivirüs çözümlerine güveniyor. Bitdefender Antivirüs çözümleri çevrimiçi bankacılık saldırıları da dahil olmak üzere bütün online tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.
Dünyadaki en güçlü siber güvenlik çözümü anti-theft, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, sosyal ağ koruması ve diğer faydalı özellikleri içerisinde barındırır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan antivirüs çözümünü seçin. Bilgisayarınızda, aktif telefonunuzda ya da tabletinizde maksimum keyfi yaşamak için özgürlüğe sahip olacaksınız.

En iyi koruma ve performans için Bitdefender 2020'yi keşfedin

Dünya çapında 500 milyon bilgisayar ağı bulunan Bitdefender, dünyadaki en büyük güvenlik dağıtım altyapısına sahiptir. Günde 11 milyar güvenlik sorusu gerçekleştiren Bitdefender, dünyadaki en yeni tehlikeleri bile en az 3 saniye içinde algılar, tahmin eder ve etkisiz hale getirmek için harekete geçer.

Bu yenilikler, 150'den fazla ülkede ailelerin, şirketlerin güvenini kazanmamıza ve bir o kadar da ödül sahibi olmamıza olanak sağladı.

Bitdefender Ürün Ailesi

AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERDEN BİRİ İLE SİSTEMİNİZİ KORUMAYA BAŞLAYIN

Bitdefender

 
"İşletmenizi hızlı ve kayıpsız bir şekilde bir şekilde sofistike siber tehtitlere karşı koruyun."
Bitdefender
GravityZone
"Kullanım kolaylığı, yüksek kalite EDR kapsamlı ve entegre uç nokta koruması platformunuzun bir parçasıdır."
Bitdefender
GravityZone
"Masaüstü bilgisayarlar, sunucular,mobil cihazlar ve Exchange posta kutuları için antispam yanında tek bir konsoldan yönetilen güvenli."
Bitdefender
GravityZone
"Önemli bağımsız testlerde kanıtlanmış üstün koruma, performans ve kullanılabilirlik."
Bitdefender
GravityZone

Bitdefender Fiyat Teklifi İsteyin