NarBulut
Cozumleriniz NarBulut Cozumleriniz NarBulut Cozumleriniz NarBulut

Narbulut Yedekleme

Narbulut yedekleme sunucularınızdaki ya da çalışma bilgisayarlarınızdaki önemli verilerinizi internet üzerinden, anlık olarak TLS 1.2 şifreleme metodu ile güvenli bir şekilde aktarır ve Türkiye sınırları içerisinde Narbulut veri merkezinde AES-256 şifreleme metodu ile saklar.

SQL Yedekleme

Narbulut uygulaması ile CRM, ERP, MRP vb muhasebe uygulamalarınızın SQL veri tabanı dosyalarını kolayca bulut a yedekleyebilir, ihtiyacınız olduğunda her yerden verilerinize erişebilirsiniz.

Versiyonlama

Versiyonlama özelliği ile düzenleme yaptığınız tüm dosyalarınızdaki değişiklikleri takip edebilirsiniz. Kritik dosylarınızda korkmadan değişiklik yapabilir, hatalarınızı anında telafi edebilirsiniz.

Verilerinizi güvende ve gizli tutun

NARBULUT

Narbulut uygulaması kullanıcıların verilerinin güvenli, hızlı ve istediği her an geri dönebileceği bulut tabanlı yedekleme uygulamasıdır. Uygulama kullanıcıların belirlemiş olduğu kişisel verilerini, SQL veri tabanlarını ve Outlook PST dosyalarını, versiyonlarını tutarak yedekler.

Dışarıdan izinsiz erişimlere karşı daima korunursunuz. Şifreli olarak aktarılan verileriniz Narbulut veri merkezinde AES-256 (Gelişmiş Şifreleme Standardı) şifreleme metodu ile saklanır. Sizden başkası dosyalarınıza erişemez ve kullanamaz. Narbulut sistemi üzerinde her bir aktivite için kayıt oluşturulur ve günlük olarak saklanır.

NarBulut Neler Yapabilir.

Dosya Yedekleme Yedeklemek istediğiniz tüm klasörleri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz klasör içindeki tüm dosyalarınız anlık olarak Narbulut’a yedeklenir. Dosyalarınızda yapmış olduğunuz tüm değişiklikler versiyonlanarak saklanır.

Klasördeki tüm dosyalarınızın tamamını istediğiniz bir tarihteki eski haline getirebilirsiniz. Yedeklediğiniz klasörlerde beyaz/kara liste oluşturabilir, sadece belirlediğiniz dosya uzantılarını yedekleyebilir ya da belirlediğiniz dosyaların yedeklenmesini engelleyebilirsiniz. Yedeklenmesini istediğiniz maksimum dosya boyutu belirleyebilir, belirlediğiniz boyutun altındaki dosyaların yedeklenmesini sağlayabilirsiniz.

Versiyonlama Narbulut tüm çalışmalarınızı titizlikle takip eder. Kaydetmiş olduğunuz her bir değişikliği, zaman damgası ile versiyonlar. İhtiyacınız olduğunda, dosyanızın 2 sene önceki haline kadar geri dönebilirsiniz. Bulunduğunuz ay içerisinde sınırsız versiyon tutulur. Önceki aylarda ise 1 yıla kadar en son versiyon saklanır. 1 yıldan önceki son versiyonda bir gün ihtiyacınız olur diye tutulur.

Narbulut Cryptolocker korunmak Cryptolocker fidye yazılımı, 2013 yılından beri firmaların ve bilgisayar kullanıcılarının kâbusu olmuştur. Genelde itibarlı kurum ya da kuruluşların adına sahte e-postalar göndererek kurbanlarına ulaşır. Kullanıcılar farkında olmadan, bilgisayarlarındaki birçok dosya türünü ve kullanıcı yetkileri dahilinde bulunduğu ağdaki ulaşabildiği tüm dosyaları şifreleyerek yüksek meblağlarda fidye talep eder. 2017 yılı dünya ekonomisine zararı 609 Milyar $ dır.

NarBulut

Fiyat Teklifi İsteyin