Bitdefender
Cozumleriniz Bitdefendir Business Security Cozumleriniz Bitdefendir Advanced Business Security Cozumleriniz Bitdefendir Advanced Ultra Security

Risk yönetimi ve güvenlik açığı değerlendirmesi ile birlikte sürekli üstün koruma

Tek bir konsol, iş istasyonlarınız ve sunucularınız için (fiziksel veya sanal) kapsamlı koruma sağlar. Buna ek olarak riskli işletim sistemi ve yazılım yanlış yapılandırmalarını keşfederek, önceliklendirerek risk faktörleri hakkında sizi bilgilendirir.

Entegre risk yönetimi ile uyarlanabilir güvenlik.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security, hepsi tek bir konsoldan yönetilen fiziksel ve sanal masaüstleri ve sunucular, ayrıca mobil cihazlar için güvenlik, antispam özelliği ve Exchange posta kutuları için kapsamlı koruma sunar.

Her Kuruluş için Birleşik Son Nokta Önleme, Tespit, Tepki ve Risk Analizi

Zayıf önleme ile işletmeleri gürültülü ve karmaşık hale getiren diğer uç nokta güvenlik çözümlerinin aksine, Bitdefender, tüm uç noktalarınız için 30'un üzerinde koruma katmanı geliştirmiştir.

Bitdefender

Dünya çapında milyonlarca bilgisayar kullanıcısı internette gezinirken, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasıda zararlı yazılımlarave gizlilik işgalcilerine karşı Bitdefender Antivirüs çözümlerine güveniyor. Bitdefender Antivirüs çözümleri çevrimiçi bankacılık saldırıları da dahil olmak üzere bütün online tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.

Dünyadaki en güçlü siber güvenlik çözümü anti-theft, güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, sosyal ağ koruması ve diğer faydalı özellikleri içerisinde barındırır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan antivirüs çözümünü seçin. Bilgisayarınızda, aktif telefonunuzda ya da tabletinizde maksimum keyfi yaşamak için özgürlüğe sahip olacaksınız.

En iyi koruma ve performans için Bitdefender 2020'yi keşfedin

Dünya çapında 500 milyon bilgisayar ağı bulunan Bitdefender, dünyadaki en büyük güvenlik dağıtım altyapısına sahiptir. Günde 11 milyar güvenlik sorusu gerçekleştiren Bitdefender, dünyadaki en yeni tehlikeleri bile en az 3 saniye içinde algılar, tahmin eder ve etkisiz hale getirmek için harekete geçer.

Bu yenilikler, 150'den fazla ülkede ailelerin, şirketlerin güvenini kazanmamıza ve bir o kadar da ödül sahibi olmamıza olanak sağladı.

Bitdefender Ürün Ailesi

Aşağıdaki Ürünlerden Biri İle Sisteminizi Korumaya Başlayın
Ürün Grubu Bitdefender Bitdefender Bitdefender Bitdefender
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler GravityZone Business Security GravityZone Advanced Business Security - -
Büyük Ölçekli İşletmeler GravityZone Ultra Security GravityZone Managed EDR GravityZone Elite Security -
GravityZone Enterprise Security GravityZone Security For Virtualized Environments GravityZone Security For Endpoints GravityZone Security For Mobiles GravityZone Security For Exchange
Bitdefender

Fiyat Teklifi İsteyin